Tworząc nagrobki, grobowce i pomniki, traktujemy kamienie z należnym im szacunkiem. Mamy świadomość, jak ważna dla każdego z nas jest możliwość odwiedzenia miejsca pochówku bliskiej osoby, dlatego wkładamy w naszą pracę nie tylko całą wiedzę i umiejętności, ale również serce. Wiemy, że robimy coś więcej niż tylko nadawanie kształtu materiałowi – pracujemy z przekonaniem, że ten kamień będzie towarzyszył komuś do końca życia, jako miejsce zadumy, modlitwy i spotkań z bliską osobą, która odeszła.

 

Zajmujemy się również kamieniarstwem budowalnym. Wykonując rozmaite wyroby z kamienia, kreujmy otaczającą Cię przestrzeń i dodajemy jej klasy. Postaw na eleganckie i uniwersalne elementy domowej lub biurowej architektury wykonane z trwałego i niebanalnego materiału, który odmieni wnętrze Twojego domu lub mieszkania.

 

Jakość

Dysponując wieloletnim doświadczeniem, specjalistyczną wiedzą i profesjonalnym sprzętem, jesteśmy w stanie wykonać na najwyższym poziomie dowolne wyroby z kamienia. Oferujemy kompleksowe usługi kamieniarskie obejmujące projekt, wybór materiału, wykonanie i pełne doradztwo. W codziennej pracy dążymy do tego, żeby nasze wyroby z kamienia służyły Tobie i Twoim bliskim.

 

Szeroki wybór kolorów

Świadczymy usługi kamieniarskie w oparciu o dowolny kolor materiału. Nie wiesz, który z nich najlepiej spełnia Twoim potrzeby i wymagania? Nic nie szkodzi – pomożemy Ci w odpowiednim wyborze.

 

Doradztwo

Pomagamy nie tylko w wyborze kamienia, ale również w całościowym planowaniu inwestycji. Podpowiadamy, jak za pomocą wyrobów z kamienia upiększyć wnętrza i ogrody. Wspieramy także w doborze optymalnego oznaczenia miejsca pochówku, podpowiadając, czy skorzystać z nagrobka, pomnika, czy grobowca.

 

 O Firmie

NAPISZ DO NAS

Golemki 32, 39-215 Czarna | tel.+48 14 676 13 09

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.